KRĘGI KOBIET

WARSZTATY ROZWOJOWE

ZDROWIE

INTEGRACJA I EDUKACJA

 

Mijają kolejne miesiące naszej działalności, a my w naszych głowach snujemy plany, marzenia, pomysły. Ostatnio zrobiłyśmy podsumowanie i wyszło nam, że jeszcze rok nie minął od kiedy działamy, a już zrobiłyśmy dla Was ponad 30 różnych akcji, eventów, warsztatów i spotkań. Nie chcemy stawać w miejscu! Wiemy, że czekacie z niecierpliwością na kolejne działania. Aby móc się dalej rozwijać, uczyć się jak rosnąć w siłę i możliwości, dołączyłyśmy do Federacji Małopolska Pozarządowa. Dzięki organizowanym przez nich warsztatom zbieramy wiedzę i mamy szansę na zdobycie grantów na realizację pomysłów! Dziękujemy, że z nami jesteście i trzymajcie kciuki za powodzenie naszych projektów!

Federacja Małopolska Pozarządowa realizuje swój pierwszy federacyjny projekt, skierowany do organizacji pozarządowych z Małopolski.

Główne cele projektu:

- rozwój małopolskich organizacji pozarządowych, w szczególności rozwój kompetencji menadżerskich wśród liderów organizacji oraz poprawa zarządzania i finansowania w NGOsach;
- zacieśnianie współpracy między małopolskimi organizacjami - wymiana doświadczeń i zasobów oraz tworzenie sprzyjającej przestrzeni do realizacji partnerskich projektów,
- wspólne działanie na rzecz społeczności lokalnych - zdobycze działań rozwojowych i sieciujących wykorzystamy realizując cztery partnerskie akcje społeczne!

Organizacjom biorącym udział w projekcie oferują szereg działań rozwojowych (szkolenia i doradztwo) i sieciujących (spotkania, wizyty sąsiedzkie, wyjazd integracyjny). Projekt to również okazja do realizacji własnego mini-projektu w formule akcji społecznej, która zostanie sfinansowana ze środków programu.

Projekt realizowany jest w okresie lipiec-grudzień 2016 roku, dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, w ramach środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

Masz pytania, chcesz się czymś podzielić, zaproponować miejsce na kolejny krąg? Pisz/dzwoń: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.502-262-886.