Mamy dla Was fotorelację z Wielkiego Chrzanowskiego Dnia Kobiet wraz z przebiegiem imprezy. Kto był niech miło wspomina, kto nie był niech poczuje się, jak uczestnik ;)

Parę minut po 15.00 rozpoczęłyśmy w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie powitaniem wszystkich gości i wspaniałym tortem od Słodkiego Ciacha. Agnieszka, właścicielka firmy, przygotowała dla nas wyjątkowy tort - kobiety siedzące w kręgu. Udekorowała go wzorując się na dekoracjach imprezy, co świadczy o tym, jak blisko związana jest z działalnością VIAFEMINY i jak wspiera nas i towarzyszy naszym działaniom.

Dry the dosing cup using a dry, clean tissue before you put it back onto the Buy Contrave (Bupropion, Naltrexone) for sale click here to visit the website, here However, perflutren protein binding is expected to be minimal.Do torta nie mogło zabraknąć kawy i to takiej z prawdziwego zdarzenia! Ten aromatyczny trunek serwował świetny barista - Wojtek Szymański

 

W Strefie Smaku na naszych gości czekały wspaniałe przekąski, smakołyki, sałatki, ciasteczka i koktajle. To wszystko dzięki naszym partnerom - K&K Family, Nova resto&pubcukiernia Ptyś oraz Słodkie Ciacho. Kolejki nie miały końca, bo kto nie chciałby skosztować takich rarytasów?!

 

Dla kobiet czekała również Strefa Wymiany Ubrań. Która z nas nie ma stosu ciuchów zalegających w szafie? Odzieży i dodatków, w których już nie chodzimy, bo są w niepasującym rozmiarze czy kolorze, albo po prostu nam się znudziły? W trakcie imprezy można było zamienić się z inną uczestniczką nieużywanym już ubraniem i tym samym odnowić swoją garderobę. Opiekę nad SWAP'em dzielnie sprawowała Anetka Wychorska.

 

 

Niektóre z uczestniczek to mamy. Aby mogły spokojnie korzystać z naszych atrakcji przygotowałyśmy Strefę Dziecka. Ania Superniania z Myday, wraz z jej nieocenionym pomocnikiem Spidermanem, oraz Helen Doron zajmowali się najmłodszymi, organizując im czas na zabawach, grach i zajęciach plastycznych.

 

 

Działo się dużo, więc wszyscy goście mogli swobodnie spacerować po dolnej części Biblioteki i korzystać z interesujących ich atrakcji.

 

 

W związku z tym, że na koniec Wielkiego Chrzanowskiego Dnia Kobiet zaplanowałyśmy losowanie nagród, przy wejściu można było wypełnić ankietę, która była jednocześnie losem. W obsłudze ankiet wspierała nas Anna Kózka-Filarska. Nagrody przygotował również bank Millenium, który także służył poradami w sprawach finansowych.

 

Od 16.00 ruszył blok prelekcji i prezentacji. Panie mogły np. skorzystać z porad fryzjerskich salonu Jaga, usługi wizażu z salonem Aldony Stach, analizy kolorystycznej u stylistki Karoliny Ficner oraz badania trychologicznego wraz z poradą dietetyka włosów u Sylwii Rejdych.

 

 

O 17.30 rozpoczął się gwóźdź programu - niesamowity Pokaz Mody, ale o nim w kolejnym artykule. Po pokazie, szefowa kuchni Nova resto&bar, przygotowała kulinarne show, wraz z poradami i degustacją. 

 

 

Na zakończenie imprezy przyszedł czas na losowanie nagród, którymi obdarowali zwyciężczynie, partnerzy Wielkego Chrzanowskiego Dnia Kobiet.

 

 

Wielką atrakcją dla naszych gości była ścianka fotograficzna z charakterystycznym dla VIAFEMINY fioletowym dywanem. 

 

 

Wielki Chrzanowski Dzień Kobiet zakończył się prawdziwym sukcesem. Olbrzymia ilość gości, uśmiechy na ich twarzach i lawina ciepłych słów, pozytywnych opini, dobrej prasy i wspaniałych wspomnień. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda się zorganizować kolejną uroczystość i dać naszemu miastu okazję do świetnej rozrywki.

Czekamy z niecierpliwością na teledysk z imprezy, który przygotuje dla nas UGDstudio. Za piękne kwiatowe dekoracje dziękujemy kwiaciarni Usłane kwiatami. Nagrody, poza wspomnianymi firmami, ufundowała również marka Oriflame - biuro regionalne w Chrzanowie oraz partnerzy związani z Pokazem Mody. O nich więcej w następnym artykule.

Grafikę do materiałów reklamowych oraz dekoracje przygotowała Misza, a za fotorelację dziękujemy firmie 2flyteam.