Drugie spotkanie Kręgów Kobiet VIAFEMINA w Jaworznie było niezwykle bogate wydarzenia i atrakcje. Kobiecy czas rozpoczęłyśmy w Teatrze Sztuk, koncertem uczniów Fabryki Talentów - One Moment. Na to niezwykłe wydarzenie zaprosiła nas Basia Janyga, którą poznałyśmy na pierwszych Kręgach Kobiet. Oprócz tego, że Basia jest kapitanem i sterem Fabryki Talentów, okazała się też świetną konferansjerką. W koncercie wystąpili zarówno młodzi wokaliści jak i instrumentaliści. Zaprezentowali oni bardzo zróżnicowany, energetyczny i zaskakujący repertuar. Było rockowo, nostalgicznie i kobieco. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i mocy przekazu tych zdolnych, młodych ludzi. BRAWO!!! Czekamy na zaproszenie na kolejny koncert!

Po pełnych emocji występach, udałyśmy się do ciepłej i pachnącej Wrzosowa Cafe - nowego miejsca na mapie Jaworzna. Zostałyśmy tam niezwykle gościnnie przyjęte, ugoszczone, a sympatyczna właścicielka opowiedziała nam o swojej misji odczarowania tego miejsca. Jej sposób? Przyjmować gości dokładnie tak, jak sama chciałaby być ugoszczona.

Nasze drugie spotkanie w Jaworznie odbyło się pod patronatem Ani Pyci i jej dziecka – firmy My Day. Już na progu powitała nas z uśmiechem, zapraszając na ucztę przy czekoladowej fontannie.

Nasze Kręgi rozpoczęły się standardowo, wypowiedzią każdej z nas, o tym co nowego podziało się przez ostatni miesiąc. Miałyśmy też okazję poznać kilka nowych kobiet, które do nas dołączyły, za co jesteśmy bardzo wdzięczne.

Po stałym punkcie programu przyszedł czas na emocjonującą opowieść naszej bohaterki. Poznałyśmy ją lepiej, jej historię oraz jej firmę My Day. Ania spełnia w niej swoje marzenia i daje dzieciom oraz dorosłym ogrom radości!

Na koniec miałyśmy też okazję wziąć udział w kilku animacjach, bawiąc się przy tym świetnie! Dziękujemy Wam Kochane za przybycie, a Ani i Wrzosowa Cafe za cudowny wieczór! Do zobaczenia za miesiąc!

 

Masz pytania, chcesz się czymś podzielić, zaproponować miejsce na kolejny krąg? Pisz/dzwoń : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 502262886