Fundacja VIAFEMINA oraz Yoga Place zapraszają Was do wspólnego wegańskiego WIGILIJNEGO stołu.
To radosne, świąteczne wydarzenie będzie obfitowało w wegańskie wersje tradycyjnych polskich potraw wigilijnych i świątecznych. Ciepły klimat, zapachy i nastrojowa muzyka pięknie wprowadzi Nas w świąteczny czas. Zapraszamy całe rodziny!

Wegańska Kuchnia Społeczna ma na celu przede wszystkim promowanie zdrowego stylu życia oraz weganizmu, jako etycznego sposobu odżywiania. Polega na próbowaniu nowych, roślinnych smaków. Każdy gość przynosi własne świąteczne, wegańskie danie (czyli bez mięsa, nabiału oraz miodu), za co może próbować dania przyniesione przez innych gości. Ważne też by opisać danie oraz wydrukować przepis.
Nie masz czasu gotować, a chcesz spróbować zdrowej i lekkiej alternatywy na święta? Przynieś 15 zł i ciesz się smakiem WEGilijnego stołu.

A Ty co przygotujesz na wspólny stół? Wegańska Kuchnia Społeczna to doskonałe miejsce do zaprezentowania swoich kuchennych możliwości, więc zachęcamy do samodzielnego gotowania. Przygotuj też swój przepis, tak by każdy mógł go odpisać/skopiować i wiedział co właśnie zjada ;)
Koniecznie dołącz do nas i daj Nam znać na STRONIE WYDARZENIA, co przyrządzisz! To ważne by potrawy nie powieliły się zbyt wiele razy.

Zasady wegańskiej kuchni społecznościowej:

ZASADA 1.: płacisz 15 zł/osobę lub wchodzisz ZA FREE pod warunkiem, że przyniesiesz ze sobą dowolną WEGAŃSKĄ POTRAWĘ świąteczną, opisaną i z przepisem.

ZASADA 2.: Możesz próbować wszystkiego, ale z UMIAREM, tak by każdy mógł spróbować wszystkich potraw.

ZASADA 3: Każdy biesiadnik PRZYNOSI WŁASNY KUBEK, SZTUĆCE, MISECZKĘ I TALERZ.

Do Yoga Place wchodzimy bez obuwia - przynieś więc ciepłe skarpety, czy paputy, jeśli masz ciepłolubne stopy :)