Fundacja VIAFEMINA oraz Yoga Place zapraszają Was do wspólnej karnawałowej zabawy i imprezowego stołu. To radosne, energetyczne wydarzenie będzie obfitowało w wegańskie wersje imprezowych przystawek - koreczki, dipy, chipsy, koktaile i oczywiście mini słodkości. Kolorowy, zabawowy klimat i energetyczna muzyka nie jednego z Was doprowadzi na karnawałowy parkiet. Zapraszamy całe rodziny! Oj będzie się działo!

Wegańska Kuchnia Społeczna ma na celu przede wszystkim promowanie zdrowego stylu życia oraz weganizmu, jako etycznego sposobu odżywiania. Polega na próbowaniu nowych i roślinnych smaków. Każdy gość przynosi własne wegańskie danie (czyli bez mięsa, nabiału oraz miodu), za co może próbować dania, przyniesione przez innych gości. Ważne też by opisać danie oraz wydrukować przepis.
Nie masz czasu gotować? A chcesz spróbować zdrowej i lekkiej alternatywy na imprezę, potestować? Przynieś 15 zł i ciesz się smakiem karnawałowego stołu.

Koniecznie dołącz do nas i daj Nam znać na STRONIE WYDARZENIA, co przyrządzisz! To ważne by potrawy nie powieliły się zbyt wiele razy.

Zasady wegańskiej kuchni społecznościowej:

ZASADA 1.: płacisz 15 zł/osobę lub wchodzisz ZA FREE pod warunkiem, że przyniesiesz ze sobą dowolną WEGAŃSKĄ POTRAWĘ opisaną i z przepisem.

ZASADA 2.: Możesz próbować wszystkiego, ale z UMIAREM, tak by każdy mógł spróbować wszystkich potraw.

ZASADA 3: Każdy biesiadnik PRZYNOSI WŁASNY KUBEK, SZTUĆCE, MISECZKĘ I TALERZ.

Na IMPREZĘ obowiązują karnawałowe dodatki - czapeczki, maski, konfetti i serpentyny ;)
Do Yoga Place wchodzimy bez obuwia - przynieś więc ciepłe skarpety czy paputy, jeśli masz ciepłolubne stopy.